1-2 týdny
Obj. kód : K-HAUS8K
Na této stránce najdete :
Tento nůž je ideální pro všestranné využití. Čepel se zužuje do špičky, jako u klasických šéfkuchařských nožů, ovšem na konci je ještě navíc zkosené ostří. Vyšší fazeta snižuje tření, krájení je tak přesnější. Trojúhelníková oblast hrotu je zvláště užitečná při detailní práci. Je vhodný pro porcování masa, krájení ryb, plátkování, čištění masa a ryb, ovoce a zeleniny. Výše položený hrot Vám umožní i kolébkové krájení bylinek nebo ořechů.
Ostří nožů ze série Dellinger Okami 3 layers je tvořena jádrem z japonské oceli AUS-10 o tvrdosti 58-62 Rockwella, které je vloženo mezi 2 vrstvy nerezových ocelí rozdílných tvrdostí, které zajišťují mimořádnou odolnost a houževnatost. Povrch nože je broušen do matného odstínu, tzv. stonewashed. Tato povrchová úprava snadno skryje škrábance. Díky mimořádné ostrosti a úhlu broušení 15 stupňů, si krájené produkty zachovají svůj tvar a strukturu.
Rukojeť je vyrobena z materiálu G-10 a je zdobená středovým mozaikovým nýtem se znakem samuraje. Rukojeť skvěle padne do ruky a tím poskytuje pohodlí. Nože jsou dokonale vyvážené a zabraňují únavě rukou. Tím je zajištěna maximální kontrola a přesnost.
Obj. kód : K-HAUS8K
Chcete se se nás zeptat na nějaké detaily, další informace? Našli jste jinde v ČR lepší cenu? Využijte náš komunikační formulář - Zeptat se na zboží Kuchařský nůž Kiritsuke Chef 205 mm Dellinger Okami 3 layers AUS10 (K-HAUS8K)
Vaše hodnocení (jako ve škole) :