Diskuse

21.02.07 12:30 - cdrsky: majitel a profesional?
prijde mi ze majitel toho eshopu je spise preprodejce nez zkuseny prodejce v tomto oboru (v tom me utvrzuji obcas diskuze pod vyrobky...mmt poptal jsem vyrobce neodpovedel, atp), konkretne tedy "japonske mece", na fundovanejsi konkretni dotaz mi jeste od prosince neodpovedel, jakozto zakaznik se nebudu prosit o ochotu, tz ze obchod byl proveden jinde k naproste spokojenosti, a i levneji i kdyz to nebylo na uzemi cz.
reagovat
21.02.07 21:19 - Josef Ryšavý: re : majitel a profesional?
Dobrý večer,

Diskuse pod zbožím je určena zákazníkům pro vyjádření jejich názoru, není v našich silách sledovat tyto diskuse - za tímto účelem jsem naprogramoval client-communication rozhraní .. skrze formulář lze kontaktovat podle oboru dotazu konkréntní osobu v našem teamu. Pokud Vám nějaký dotaz hoří, máte na mne a nyní i na kolegini Černou k dispozici telefoní číslo. Kolegině je v oboru nováčkem, tech. data Vám neobjasní - prosím o pochopení, jistě Vás ale odkáže na mou osobu.

Pokud tedy máte dotaz, kontaktujte nás na tel./mailu .. pokusíme se odpovědět co nejdříve.

Pokud došlo k nějaké chybě při komunikaci, nebudu tvrdit že se to u nás stát nemůže, jsme jenom lidi, používáme jen techniku a jak u nás tak na technice může nějaký problém vzniknout, nemusím ale psát že urgence to vždy spraví (čiší z Vás zkušenosti takže jistě znáte...).

Děkuji každopádně za názor, jsem rád že jste spokojen a doufám že společně s Vámi i většina lidí s opačnm názorem - tedy naši zákazníci..

s pozdravem
J. Ryšavý
reagovat
22.02.07 11:59 - P. Mareš: re : majitel a profesional?
Já už u pana Ryšavého nakupoval několikrát a vždy k mé naprosté spokojenosti. Podle mých zkušeností to profesionál rozhodně je.
reagovat
Home | Náš sortiment | Kontaktní formulář | Site map | Ceník | Info a kontakty | Propagace
Kontakty
MailNews
Zadejte svoji e-mail adresu, chcete-li dostávat zprávy z našeho serveru


Přidat.eu záložku
Diskuse
Doporučujeme
Paintball pro Kadaň, Žatec, Chomutov, Most a okolí

Airsoftové zbraně, paintball zbraně, kuličky a střelivo, army vybavení a výstroj

On-line prodej chovatelských potřeb pro psy a kočky. Kvalitní krmiva, pamlsky, hračky, pelíšky, oblečky a spousta dalších nezbytností.

Košík
Přihlášení zákazníka
Login :
Heslo :

Možnosti platby
gopay

dobirka
Anketa
Máte doma vystavenu nějakou repliku podobnou těm v naší nabídce ?
Ano, 39%
Ne, 29%
Ne, ale uvažuji o ní, 33%
Celkem hlasů : 57712

optimalizace PageRank.cz | Jyxo | Google