Diskuse

10.09.06 01:52 - ronin1: Na sekání
Mohli by jste mi doporučit nějakou katanu na sekání do 10 000?U nás roste převážně akát a šípek.Takže v rámci trénování bych to chtěl na tyto náletové rostliny používat.Předem děkuji.
reagovat
10.09.06 09:55 - Josef Ryšavý: re : Na sekání
Dobrý den,

použitelné meče k provozování tameshigiri (nejlépe rohože namočené ve vodě...) jsou ty s kalenou čepelí - practical od hanwei (perfektní poměr cena x výkon). Dále bych nezavrhoval swords a WKC meče nad 7000,-. Jsou z pružinnovky a měli by vydržet více (z vlasní zkušenosti - Minamoto Yoshiie Katana je masivnější, pokud jste větší a máte dost síly, určitě budě průraznější a s větší životností než cca o 300g lehčí practical).

J. Ryšavý
reagovat
10.09.06 14:11 - ronin1: re : Na sekání
Děkuji za informace.Již mám pár favoritů.Jsou to Practical Pro Katana,Practical Shinobi Ninja,ale ještě se podívám na ostatní.Ale ještě by mě zajímalo,jak je to s ostřením.Předpokládám,že po určité době se čepele otupí a pokud budu hodně nešikovný,tak i nějaký zub.Kde se dá tyto čepele kvalitně naostřit?Jsem z okresu Břeclav.
reagovat
05.11.06 00:14 - Thomass: re : Na sekání
Na šípek, akát a jiné jak ty říkáš "náletovky" je nejlepší křovinořez. Docela pěkný má béda trávníček, teď v zimě budou za pár!To se do tý desítky vejdeš. Můžeš si sice splašit sadu na broušení, ale to by byla v tvém případě asi katastrofa!!! A vzhledem k tomu jakej máš super meč tak na broušení u mistra mečíře zapomeň.Tzn. až se sekneš tak už zůstaneš "tupý". Tak to radši hoď za hlavu. P.S. Nejlevnějc vyjde vobyč. kosa.
reagovat
15.01.07 11:50 - kuky: re : Na sekání
Pěkně řečeno.:-)))))
reagovat
Home | Náš sortiment | Kontaktní formulář | Site map | Ceník | Info a kontakty | Propagace
Kontakty
MailNews
Zadejte svoji e-mail adresu, chcete-li dostávat zprávy z našeho serveru


Přidat.eu záložku
Diskuse
Doporučujeme
Paintball pro Kadaň, Žatec, Chomutov, Most a okolí

Airsoftové zbraně, paintball zbraně, kuličky a střelivo, army vybavení a výstroj

On-line prodej chovatelských potřeb pro psy a kočky. Kvalitní krmiva, pamlsky, hračky, pelíšky, oblečky a spousta dalších nezbytností.

Košík
Přihlášení zákazníka
Login :
Heslo :

Možnosti platby
gopay

dobirka
Anketa
Máte doma vystavenu nějakou repliku podobnou těm v naší nabídce ?
Ano, 38%
Ne, 29%
Ne, ale uvažuji o ní, 33%
Celkem hlasů : 53128

optimalizace PageRank.cz | Jyxo | Google